3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Nørre Alslev. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Nørre Alslev er to nye villaer lige kommet på boligmarkedet. Den første er beliggende på Peter Hviidsvej 8. Med sine 139 kvadratmeter tilbyder denne villa 4 værelser. Ejendommen har en rummelig grund på 1236 kvadratmeter og prissættes til 1.645.000 kr.
Den anden villa er placeret på Orehoved Langgade 1. Her finder man en større bolig på 252 kvadratmeter fordelt på 8 rum. Villaen er anført til 1.100.000 kr., og den har en grundareal på 473 kvadratmeter, hvilket giver en mere kompakt udendørs plads.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.