Hjælp søges: Diverse, Have og Hus i Nørre Alslev

dato

Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.

På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.

Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Nørre Alslev:

  • profil billede
    Anton J.
    Fra Nørre Alslev
  • profil billede
    Nicklas P.
    Fra Nørre Alslev
    Er stabil og går op i det jeg laver. Jeg er imødekommende og har altid et smil på læben
  • profil billede
    Jesper K.
    Fra Nørre Alslev
    Selvstændig siden 2001 tømrer mure arbejde udføres til rimelige priser Kørsel med mini graver og ...

Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:

David -., Jeppe W. og Martin C. søger hjælp til husopgaver i Nørre Alslev

Deleted D., Michèle J. og Sofus J. søger hjælp til haveopgaver i Nørre Alslev

  • thumbnail
    beskæring af hæk
    Fra Deleted D. (Nørre Alslev)
    tjuja hæk skal beskæres til 1,8 m og der er 3 hække i længderne 8,3m,25,8m og 25,5m. De 2 lange hæk...
  • thumbnail
    Klipning af hæk
    Fra Michèle J. (Nørre Alslev)
    Klip tjørnehæk ca 40 cm ned. Den er ca 170 høj og ca 30-35 meter lang. Lige hæk som er fri tilgænge...
  • thumbnail
    Gravearbejde indendørs
    Fra Sofus J. (Nørre Alslev)
    Grave 25 cm lag jord af gulv med skovl, i hus efter beton er fjernetRummet er 25 kvm. jord skal kør...

Connie N., Brian J. og Rafal S. søger hjælp til diverse opgaver i Nørre Alslev

  • thumbnail
    Plæneklipperservice
    Fra Connie N. (Nørre Alslev)
    2 plæneklippere manuelle benzin vil ikke starte
  • thumbnail
    genopstart
    Fra Brian J. (Nørre Alslev)
    den starter fint op og køre som den plejer , men vil ikke køre hjem når den bliver bedt om det. Det...
  • thumbnail
    Udskiftning af bremser
    Fra Rafal S. (Nørre Alslev)
    Min bil trænger til at få skiftet bremserne. Det lyder som om bremserne på baghjulene er mest slidt...
Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Handyhand.
Kilde: Handyhand